Modnie po 50-tce? Inspirację możesz znaleźć wszędzie


Jest coraz więcej kobiet, które dostrzegają, że po 50-tym roku życia, życie się nie kończy. Więc jak ubierać, by wyglądać nadal modnie, stylowo, a przy tym stosownie jak na wiek?

Kobieta po 50-tym roku życia zna swoje ciało idealnie. Wie, w czym dla niej najlepiej i jakie kroje lubi lub powinna unikać. Pomimo tego, niestety kobiety rezygnują z modnego i stylowego ubioru. Mają dziwne przeświadczenie, że już im nie wypada. jest to strasznym błędem – nie ma wieku, który pozwala na takie podejście do swojego look`u.

Na każdy początek sezonu jest moment na odświeżenie garderoby. Ale jeśli nie masz pojęcia, trzeba zasięgnąć po inspirację wśród gwiazd – i to nie tych odległych.

Jak ubierają się gwiazdy w tym wieku?

Warto zwrócić uwagę na mocniejszy skórzany akcent – to obecnie gorący trend. Nie bierzemy spodni, a postaw na klasyczną ramoneskę. Jest to kurtka świetnie sprawdzająca się z jeansami, ale hitem jest zastąpienie prostą marynarką. Mały trik, a mega efekt!

Warto też nie ograniczać się to stonowanych kolorów. Mocny kolor i barwa to gwóźdź programu w twojej szafie. Oczywiście wszystko z umiarem, nie trzeba mieć całej garderoby neonów.

Strach ma wielkie oczy i nie bój się też sięgać po te najmodniejsze trendy. Mowa tutaj o drobnych dodatkach, które ukazują, że jesteś na Ty z obecną modą.

To, że przekroczyło się 50 lat wcale nie oznacza, że nie wolno czuć się seksownie, a tym bardziej kobieco!!!


Jedna odpowiedź do “Modnie po 50-tce? Inspirację możesz znaleźć wszędzie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *