Jak zadbać o włosy po lecie?


Włosy po ciepłych dniach wakacyjnych często tracą swój blask, blakną, są przesuszone i niestety łamliwe. Teraz STOP – zanim zdecydujesz się na wizytę u swojego fryzjera i podejmiesz drastyczne cięcie, sprawdź koniecznie sposób na pielęgnację twoich włosów. Zacznij stosować do codziennej rutyny kosmetyki pielęgnujące włosy, które zadbają o regenerację włosów i skórę głowy.

Zacznijmy od mycia – podstawowym zabiegiem jest oczyszczenie skalpu. Dobry jest do tego dokładny peeling skóry głowy, który ma za zadanie usunięcie zrogowaciałych naskórków oraz zanieczyszczenia. Przy tym zabiegu pobudzi krążenie mikrokomórkowe i pracę mieszków włosowych – dobrze działa na wypadające włosy. Takim sposobem mamy przygotowaną skórę do regularnego odżywiania i nawilżania.

Super efekt uzyskasz, jeśli połączysz stosowanie bogatej w naturalne ekstrakty roślinne wcierki i oczywiście przy tym jednocześnie masaż głowy do pobudzenia. Takim sposobem poprawisz mikrokrążenie w skórze i ukrwienie całej głowy, będzie ona dotleniona, a naturalne składniki skutecznie wnikną głęboko, pobudzą regenerację i wzrost włosów.

Teraz warto będzie nałożyć na pasma odżywkę o mocno regenerujących właściwościach. Następnie potrzymaj ją na włosach dłużej niż to zazwyczaj robisz. Idealnie będzie. jeśli zawiniesz głowę turbanem (tak 😉 ), oczywiście wcześniej zabezpieczając włosy do tego czepkiem lub folią. Dzięki wytworzonemu ciepłu łuski łodygi włosa będą się odchylać, a ziołowe ekstrakty i substancje zastosowane przy tym zabiegu aktywne wnikną głębiej niż przy zwyczajnym zabiegu, dzięki czemu pasma odzyskają elastyczność i swój blask. Do tego zabiegu można zastosować naturalny balansujący peeling do skóry głowy Neboa, wcierkę do skóry głowy przeciw wypadaniu włosów Neboa oraz naturalną regenerującą odżywkę Repair Neboa.


Jedna odpowiedź do “Jak zadbać o włosy po lecie?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *