czwartek, 30 czerwca, 2022

Jak zadbać o włosy po lecie?

Włosy po ciepłych dniach wakacyjnych często tracą swój blask, blakną, są przesuszone i niestety łamliwe. Teraz STOP – zanim zdecydujesz się na wizytę u swojego fryzjera i podejmiesz drastyczne cięcie, sprawdź koniecznie sposób na pielęgnację twoich włosów. Zacznij stosować do codziennej rutyny kosmetyki pielęgnujące włosy, które zadbają o regenerację włosów i skórę głowy.

Zacznijmy od mycia – podstawowym zabiegiem jest oczyszczenie skalpu. Dobry jest do tego dokładny peeling skóry głowy, który ma za zadanie usunięcie zrogowaciałych naskórków oraz zanieczyszczenia. Przy tym zabiegu pobudzi krążenie mikrokomórkowe i pracę mieszków włosowych – dobrze działa na wypadające włosy. Takim sposobem mamy przygotowaną skórę do regularnego odżywiania i nawilżania.

Super efekt uzyskasz, jeśli połączysz stosowanie bogatej w naturalne ekstrakty roślinne wcierki i oczywiście przy tym jednocześnie masaż głowy do pobudzenia. Takim sposobem poprawisz mikrokrążenie w skórze i ukrwienie całej głowy, będzie ona dotleniona, a naturalne składniki skutecznie wnikną głęboko, pobudzą regenerację i wzrost włosów.

Teraz warto będzie nałożyć na pasma odżywkę o mocno regenerujących właściwościach. Następnie potrzymaj ją na włosach dłużej niż to zazwyczaj robisz. Idealnie będzie. jeśli zawiniesz głowę turbanem (tak 😉 ), oczywiście wcześniej zabezpieczając włosy do tego czepkiem lub folią. Dzięki wytworzonemu ciepłu łuski łodygi włosa będą się odchylać, a ziołowe ekstrakty i substancje zastosowane przy tym zabiegu aktywne wnikną głębiej niż przy zwyczajnym zabiegu, dzięki czemu pasma odzyskają elastyczność i swój blask. Do tego zabiegu można zastosować naturalny balansujący peeling do skóry głowy Neboa, wcierkę do skóry głowy przeciw wypadaniu włosów Neboa oraz naturalną regenerującą odżywkę Repair Neboa.

Powiązane

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze